Strona główna

Czy szukasz skutecznego instruktora, który nie tylko oferuje Ci zdanie egzaminu, ale uczy bezpiecznej jazdy?


Drogi Kursancie,

Czy chcesz nauczyć się poprawnej i bezpiecznej jazdy samochodem? Szukasz instruktora, który nawet najdrobniejsze szczegóły wytłumaczy w prosty i zrozumiały sposób?

 

Wybór kursu na prawo jazdy nie jest łatwą decyzją, moĹźesz wybierać spośród duĹźej liczby OSK w Tarnobrzegu, znajdujących się blisko Twojego miejsca zamieszkania, pracy, szkoły, szukać w internecie, lub pytać znajomych, ich spostrzeĹźenia co do jakości odbytego szkolenia mogą być dla Ciebie bardzo cenne.

 

Chcesz, żeby kurs był rzetelnie i sprawnie przeprowadzony, a szkolenie odbywało się w miłej i bezstresowej atmosferze. Masz do tego prawo, więc warto poświęcić trochę czasu i wybrać dobrze, a najważniejszy jest dobry i zaangażowany instruktor nauki jazdy!

 

Skuteczny kurs na prawo jazdy, składa się z dwóch podstawowych elementów: zajęć teoretycznych i praktycznej nauki jazdy. Zajęcia teoretyczne są fundamentem szkolenia. Jednak najwaĹźniejsze są indywidualne zajęcia praktyczne, które stanowią o powodzeniu całego przedsięwzięcia, jakim jest wyrobienie u Ciebie umiejętności prawidłowego i bezpiecznego kierowania pojazdem, a co za tym idzie zdanie egzaminu państwowego na prawo jazdy.

 

Zajęcia prowadzone przeze mnie odbywają się w miłej i spokojnej atmosferze, połączonej z konstruktywną krytyką z mojej strony. Wskazując sposób wykonywania zadań i czynności związanych z kierowaniem pojazdem, stopniowo wprowadzam kursantów w tajniki prowadzenia samochodu.

 

Wsiadając do samochodu cieszysz się jazdą, czujesz się bezpiecznie i zdobywasz nowe umiejętności bez zbędnego stresu. Wszystko pod moim nadzorem.

 

Jestem w pełni mobilny szanując Twój czas. A przede wszystkim skutecznie i naleĹźycie wykonuję swoją pracę.

Wybieraj z głową!

 

Kursanci często zastanawiają się, ile będzie kosztowało zdobycie upragnionego prawa jazdy?

Nie liczą natomiast, ile może kosztować nabycie nieprawidłowej techniki i taktyki jazdy.

Ĺšle przeprowadzony kurs i wyrobienie złych nawyków kierowania samochodem, moĹźe kosztować wiele; uszkodzenia pojazdów, utrata zdrowia, lub nawet Ĺźycia.


Czy stać Cię na to, żeby zaryzykować? Nie ryzykuj, wybierz sprawdzonego instruktora.